WordPress Tema Seçimi

WordPress Tema Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

WordPress sitelerinde kullanılmak için farklı amaçlar ve nişler için uygun olacak internet sayfası temaları bulunur. Bu temaların bir bölümü bedava dağıttığı, bir bölümü da Premium olarak sunulmaktadır. Premium olanları belirli bir maliyetle alırsınız. Sadece bu temaların bazı fonksiyonları de bulunmaktadır. Buna karşın WordPress temaları arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Önünüze gelen binlerce seçenekten web sitenize uygun olanını belirlemek zor olabilir. Bundan dolayı tema seçimi yaparken bazı mevzuları dikkate almalısınız.

Tema arayışında sitenizde ihtiyaç duyulabilecek fonksiyonları ve işlevleri göz önüne almalısınız. Kısaca bir online alışveriş siteniz var ise temada alışveriş sepeti biçiminde eklentilerin entegrasyonu yapılmalıdır. WordPress kurumsal tema için kuvvetli bir açılış sayfasına ihtiyacınız olacaktır.

Web sitenizde kullanıcıların yapmış oldukları yorumlar ve puanlar, kullananların incelemeleri sizlere avantajları ve dezavantajları izah edebilir. Bu da sizin tema seçiminize yardımcı olabilir. Bu yüzden WordPress tema seçiminde iyi düşünmelisiniz. Bunun haricinde seçeceğiniz temada güncellenme sıklığı ve geliştirici desteği de olmalıdır. Kararlarınızı buna bakılırsa verirseniz en iyi temayı seçebilirsiniz.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaliteli Hacklink Satışı ve Hacklink sitesi hacklinkvip.net