antiseo saldırı engellemek

Antiarama motoru optimizsayonu Google arama motorunda rakipleriniz tarafından yapılan sıralamanızı düşürmek ve google arama motorunda çeşitli cezalar almanız için yapılan bir saldırı biçimidir. Son günlerde sitemizin bu saldırıya sık sık maruz kaldığından hedefimiz sitemizde bu duruma değinmek ve hedefimiz aynı sorunla karşı karşıya kalan yeni webmaster arkadaşlarımıza faydalı olmaktır.

Bizler yalnızca ticari amaç için burada değiliz zaten öyle olsaydık bahis, adult, erotik içerikli sitelere link satışı yaparak kazancımızı en az beş katına katlardık. Ancak bizden alışveriş yapsın ya da yapmasın sitemize giren her müşterimiz bizim için önem arz etmektedir, onları uyarmak bizlerin görevidir. Ne tesadüf olmalıdır ki, web sayfamıza header kısmına bu sektördeki dolandırıcılara karşı müşterilerimizin tedbirli olması maksadıyla yazmış olduğumuz uyarı yazısı birileri tarafından hazımsızlık sorunu yaratmış, web sayfamıza üşenmeyip birer birer yaklaşık 100’e yakın siteye hacklink eklenmiştir.

Bizde gövde gösterisi olarak algılamanızı istememekle birlikte 12 yıldır bu sektörün içerisindeyiz ilk kez bu durumla karşı karşıya kaldık.Ve sizlere bu saldırıya maruz olan bir internet sitesinin nasıl yollar izleyeceğini hakkında ayrıntılı bilgi verelim.

Öncelikle web sayfanız google gözünde alt bağlantıları çıkmış otoriter bir siteyse anti arama motoru optimizsayonu saldırısı size yararlı olucaktır, önlem almanıza hiç ihtiyaç yoktur.Ancak otoriter bir web siteniz yoksa ahref hesabınız ile devamlı web sayfanızi backlinklerini kontrol ediniz ve şüpheli gördüğünüz backlinkleri google webmaster tools hizmeti olan disavow kısmından bildirin..

https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hacklink almak istiyorsanız iletişime geçiniz. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kaliteli Hacklink Satışı ve Hacklink sitesi hacklinkvip.net